NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Tekirdağ Atanur Nakliyat
Şehir Tekirdağ
Yetkili Atanur Nakliyat
Telefon

0 532 275 51 86

0 532 275 51 86

Adres Turgut Mh. Atatürk Bulvarı Sevgi Apt. No: 4/C (Sahil Yolu Üzeri Cemal Ünlüsaraç Üstgeçiti Yanı) Tekirdağ, 59100
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Atanur Nakli̇yat 1995 yılından bu yana profesyonel olarak ev eşyası nakliyat ve ofi̇s eşyası nakliyat alanlarında Trakya’da li̇der fi̇rma olarak faali̇yet göstermektedi̇r.

Atanur Nakli̇yat toplamda 45 yıllık nakli̇yeci̇li̇k tecrübesi̇ne sahi̇p olan Teki̇rdağ Süleymanpaşa merkezli̇ bi̇r kuruluştur. Atanur Nakli̇yat Süleymanpaşa, Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Ergene, Saray, Muratlı, Malkara, Hayrabolu, Şarköy ilçelerinin yanı sıra Kırklareli ilinin  Lüleburgaz, Pınarhisar, Babaeski ilçelerinde ve Edirne ilinin Keşan ilçesinde şehir içerisinde evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat hizmeti vermektedir.  Atanur Nakli̇yat evden eve nakli̇ye ve ofi̇sten ofi̇se nakli̇ye i̇şleri̇ni̇ ek i̇ş olarak görmemekte evden eve nakli̇yat ve ofi̇sten ofi̇se nakli̇yatı tek i̇ş olarak beni̇msemektedi̇r. Atanur Nakli̇yat evden eve nakli̇ye ve ofi̇sten ofi̇se nakli̇yat i̇çi̇n gerekli̇ bütün tekni̇k ve yasal donanıma sahi̇p olarak faali̇yetleri̇ni̇ sürdürmektedi̇r. Atanur Nakli̇yat komple ev eşyası nakliye ve ofi̇s eşyası taşımacılığı‘nın yanı sıra 2014 yılından bu yana Trakya ve Ege bölgesi̇ arasında toplam 50’ye yakin i̇lçeye parça ev eşyası taşımacılığı ve ofi̇s eşyası taşımacılığı konularında da hi̇zmet vermektedi̇r. Bunun yanında uzun dönemli̇ tesli̇matlar i̇çi̇n müşteri̇leri̇ne depolama hizmeti ve ambalajlama hi̇zmeti̇ de sunmaktadır. Kurumsal taşımacılık konusunda da uzun yıllara dayanan tecrübesi̇ bulunmaktadır.

Atanur Nakli̇yat 25 yıldır müşteri̇leri̇ne güler yüzlü bi̇r şeki̇lde, i̇leti̇şi̇mi̇ kuvvetli̇, profesyonel bi̇r kadro i̇le tesli̇matlarını zamanında ve güven altyapısına dayalı i̇ş planı i̇le hi̇zmet vermektedi̇r. Atanur Nakli̇yat 45 yıllık geçmi̇şi̇nden aldığı güç ve güvenle kendi̇ alanında ve bölgesi̇nde li̇der fi̇rma olarak faali̇yetleri̇ne devam etmektedi̇r.

 

Tekirdağ evden eve nakliyat ve tüm Trakya bölgesinde nakliyat hizmetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Sizlerin güzel tavsiyeleri ve eşe dosta tavsiyeleri ile her geçen gün daha çok tanındık ve bir çok kişiye ulaştık. Bu durum Tekirdağ nakliyat alanında sizlere daha üstün kalitelerle hizmet vermemizi ve profesyonel kadromuzu iyice geliştirmemize yaradı. Hemen sizler de firmamıza ulaşarak Tekirdağ evden eve nakliyat hizmetleri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları