NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Trabzon Ege Koç Nakliyat
Şehir Trabzon
Yetkili Trabzon Ege Koç Nakliyat
Telefon

0 532 426 95 78

0 532 426 95 78

Adres Devlet Sahil Yolu Cad. Ortahisar/Trabzon
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Trabzon’da Evden Eve Eşya Taşıma ve depolama hizmeti veren Firmamız;değerli eşyanızı, antikalarınızı, ev ve ofis eşyanızı, değerli arşivlerinizi titizlikle, dünya standartlarına uygun şekilde paketler ve taşır. Taşıma işlerinde; eğitimli ve tecrübeli personel ve modern araçlar ile evinize getirilen özel taşıma ve paketleme malzemesi ilk olarak sizin eşyanız için kullanılır. TRABZON EGE KOÇ Nakliye sektöründe, büyük kamyon ve kamyonetten oluşan sürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile evden eve şehir içi-şehirlerarası taşımacılıkta güvenli ve itinalı 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Profesyonel Uygun Fiyatlı Evden Eve Nakliye İçin; ” İyi Düşünün İyi Taşının” TRABZON’da Evden Eve Nakliye denince akla ilk gelen isim biz hatırlatırız…

Taşımacılık sektöründe daima örnek ve öncü firma olmamızda bizi baş sıralara taşıyan müşterilerimizin referansları bizim her daim desteğimiz olmuştur. Ege Koç Taşımacılık siz değerleri müşterileri için büyümeye devam ediyor.

Müşteri memnuniyetini düşünerek size her geçen gün daha iyi hizmet sağlayabilmek için şirketimizi büyütmeye, her gün daha iyiyi sunabilmek için çalışmaya ve araştırmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, yeniliklere açık güçlü bir iletişim ile müşteri güvenini sağlamak, beklentilere cevap verebilecek hizmet hedefini ilke edinen  Yurt içi ve yurt dışında zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider taşımacılık olup, müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak her gün büyümeyi hedeflemek Ege Koç’un vizyonudur.

Misyonumuz

Hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabaların sonucudur…
Amacımız tasıma ve depolama sektöründe teknolojiden üst düzeyde faydalanıp hayatı kolaylaştırmayı sağlamaktır. Bugün ki başarımız, hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Dünya standartlarında sürdürülebilir ve kalıcı olmak müşteri memnuniyet ve güvenini her şeyden üstün tutmak bugün Ege Koç’un misyonudur.

 

Firmamızın üstün kalite hizmetlerinin devam ettiği Trabzon evden eve nakliyat alanıyla ilgili daha detaylı bilgilere isterseniz mail yoluyla isterseniz iletişim numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Trabzon evden eve eşya taşıma alanındaki profesyonel nakliyat firması Ege Koç Nakliyat sizlerin tüm taleplerine profesyonel çözümler üretmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları