NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Trabzon Şatıroğlu Nakliyat
Şehir Trabzon
Yetkili Trabzon Şatıroğlu Nakliyat
Telefon

444 2 746

444 2 746

Adres Cumhuriyet Mahallesi Şehit Onur Fikret Dülger Caddesi No:2-3/201 Ortahisar/TRABZON
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşımacılık sektöründe daima örnek ve öncü firma olmamızda bizi baş sıralara taşıyan müşterilerimizin referansları bizim her daim desteğimiz olmuştur. Şatıroğlu siz değerleri müşterileri için büyümeye devam ediyor.

Profesyonel eşya taşıma sistemiyle çalışma hayatına başladığımız 1993 yılından günümüze kadar edindiğimiz tecrübeler bizi müşteri odaklı çözümler üretmeye teşvik etti. Arkamızda bıraktığımız 23 Yılın her günü şirketimize ayrı ayrı değerler katmak için çalıştık. Şatıroğlu olarak bugün, önce güvene odaklanmış bir kuruluşuz.

Müşteri memnuniyetini düşünerek size her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için şirketimizi büyütmeye, her gün daha iyiyi daha yeniyi sunabilmek için çalışmaya ve araştırmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Yeniliklere açık Güçlü bir iletişim ile müşteri sadakatini ve güvenini sağlamak,beklentilere cevap verebilecek hizmet hedefini ilke edinen  Yurt içi ve yurt dışında zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider taşımacılık olup,müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak hergün büyümeyi hedeflemek ŞATIROĞLU’NUN vizyonudur.

Misyonumuz

Hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabaların sonucudur ..
Amacımız tasıma ve depolama sektöründe teknolojiden üst düzeyde faydalanıp hayatı kolaylaştırmayı sağlamaktır. Dürüstlüğü ilke edinerek Çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip,Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve memnuniyeti sunmak için 25 yıldır çalışıyoruz. Bugün ki başarımız , hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir.dünya standartlarında sürdürülebilir ve kalıcı olmak müşteri memnuniyet ve güvenini her şeyden üstün tutmak bugün ŞATIROĞLU’NUN misyonudur.

Trabzon evden eve nakliyat, Trabzon asansörlü nakliyat gibi üstün kalite hizmetlerimiz 25 yılı aşkın bir süredir devam etmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilecek her türlü işlemi harfiyen yerine getiriyoruz ve eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Hemen Trabzon nakliyat firması Şatıroğlu Nakliyat ile iletişime geçin ve üstün kalite hizmetler almaya başlayın.

1 Adet Yorum Var, Trabzon Şatıroğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Trabzon Şatıroğlu Nakliyat   22-10-2019

Şatıroğlu nakliyat firması profesyonelliği ve kurumsallığı ile ün salmış bir firmadır. Çocuğumun üniversiteye Ankara'ya yerleşmesinden dolayı eşyalarını Ankara'da tutmuş olduğu eve ulaştırmak için bu firmayı tercih ettik. Gayet kaliteli bir işçilik, özverili bir çalışma ile sorunsuz bir hizmeti geride bıraktık. Teşekkür ederiz.