NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Uşak Modeks Evden Eve Taşımacılık
Şehir Uşak
Yetkili Modeks Nakliyat
Telefon

0276 227 65 92

0276 227 65 92

Adres Ünalan Mahallesi 2.Ekiz Sokak No: 2 (Stadyum Karşısı) UŞAK
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ev taşımak çoğu zaman ve çoğu yerde zor bir iştir, ancak Uşak’ta yaşıyorsanız ve Modeks ile tanıştıysanız, Uşak Ev Taşıma işleminin ne kadar kolay olabileceğini bilirsiniz. Uşak’ta uzun süredir bu hizmeti veren firmamız, profesyonel hizmetlerini Uşak’ın her bölgesine kesintisiz olarak ulaştırıyor.

Uşak’ın neresinde yaşıyor olursanız olun size bu hizmetleri sunabiliriz. Uşak’ın her bölgesine hakim olan tecrübeli çalışanlarımız evinizi Uşak’ta, bir başka bölgeye kolayca taşıyabilir.

Garantili ve sigortalı olarak sunacağımız taşıma işlemi çok kısa bir sürede gerçekleştirilir ve eşyalarınız en ufak bir zarar bile görmez. Birinci kalite, sıfır ambalaj ürünleri ile ambalajlanan eşyalarınız, hasar almadan ve oldukları gibi yeni yerlerine iletilirler.

Uzman Personelimiz İle…

Eşyalarınız ekibimiz tarafından montajlarından sökülür ve yeni yerlerinde montajlanarak yerleştirilir. Bunun yanı sıra ekspertiz hizmeti gibi hizmetler, Uşak evden eve taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında alabileceğiniz yan hizmetlerdendir.

Nakliyat işinin bütün yan hizmetlerle birlikte bir bütün olduğunu düşünen firmamız müşterilerine Uşak’taki en iyi çözümleri sunar. Uşak’ta alabileceğiniz en kaliteli nakliyat çözümlerini firmamız sayesinde alabilirsiniz.

Yenilikçi bir anlayış ile hizmet veren firmamız interneti de aktif olarak kullanmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden nakliyat talebinizi iletmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nakliyat talebinizi bize telefon numaralarımız üzerinden de iletebilirsiniz.

Profesyonel Bir Nakliyat İşlemi

Profesyonel bir nakliyat işlemi gerçekleştirmek için her türlü gerekliliği yerine getiren ve Uşak evden eve nakliyatının öncü isimlerinden olan firmamız, 1995 yılında ilk defa faaliyete başlamıştır.

Aradan geçen yirmi yılı aşkın süredir her geçen gün tecrübelerini arttıran ve işlerini büyüten firmamız, bugün Uşak’ın en iyi nakliyat firması olarak müşterilerinin karşısına gururla çıkıyor. Bizi tercih ederek, yoğun tecrübemizden hizmet olarak istifade edebilirsiniz.

Firmamız 1995 yılında Uşakta Nuri Akdoğan tarafından Modeks Evden Eve Nakliyat olarak faaliyetine başlamıştır. Şuan ise Erdal Akdoğan ve Nuri Akdoğan yönetiminde 8 adet araç,4 asansör ve 8 adet uzman kadromuzla hizmetimize devam ediyoruz. Modeks Evden Eve Nakliyat olarak uşak ilinde uzun yılların verdiği tecrübe ile, genç ve profesyonel ekibimizle evinizi asansörlü, ambalajlı, sigortalı olarak taşıyoruz..Uşakta evden eve nakliye,ev taşıma,ofis taşıma,banka taşıma,yurt taşıma ,ambalajlama,depolama,sigortalı ev taşıma,evden eve taşımacılık hizmetleri ile sizlerleyiz.

Modeks evden eve Nakliyat olarak bizler kurulduğumuz günden bugüne birçok kurum,kuruluş ,kurumsal ve bireysel müşterilerimize sorunsuz olarak taşımacılık yapmaktayız.Taşımayı planladığınız ev için öncellikle bir planlama yapılır.Planlama sonucunda eşyalarınızın tamamı ambalajlanır,işinde uzman ekibimizle ; yük taşıma asansörü yardımı ile ev taşıma araçına yüklenir.Eşya Taşıma araçlarına yüklenen eşyalarınız sigortalı olarak güvenli bir şekilde yeni evinize taşınır.Bizler uzun yıllardır uşakta evden eve nakliyat sektöründe en uygun fiyat politikası ile evlerinizi taşıyoruz.

 

Uşak ilinde en kaliteli hizmetleri veren Modeks nakliyat olarak sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli eşya taşıma hizmetlerini sunmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Firmamız kalitesi ve tecrübesi ile Uşak ilinde ün salmış köklü bir nakliyat firmasıdır. Uşak evden eve nakliyat süreçlerinde en iyi şekilde hizmet almak isteyenler için var olan firma, tüm hızıyla hizmetlerine devam etmektedir.

1 Adet Yorum Var, Uşak Modeks Evden Eve Taşımacılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Uşak Modeks Evden Eve Taşımacılık   22-10-2019

Modeks taşımacılık Uşak'ta öğrenci kesiminin de aile bireylerinin de yoğunlukla tercih ettiği firmalardan. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile köklü bir Uşak nakliyat firması. Ben de eğitim hayatımı geçirmiş olduğum Uşak ilinde yeni evime taşınırken 2 arkadaşımın eşyaları ile birlikte Modeks nakliyat firmasından destek aldık. Gayet profesyonel bir hizmet verdiler. Teşekkür ederiz.