NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Van Eren Nakliyat
Şehir Van
Yetkili Eren Taşımacılık
Telefon

0 (542) 897 80 91

0 (542) 897 80 91

Adres Hafiziye Mahallesi, Emniyet 1. Çk. No:13, 65150 İpekyolu/Van
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı
Evden eve nakliyat sektörü diğer sektörlere nazaran daha fazla çaba ve özen gerektiren bir sektördür, çünkü yıllarca çalışıp alın teriyle aldığınız eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu önemi yaptığımız işe de yansıtarak, paranızın boşa gitmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Üstelik Taşınma sözleşmesini imzalayarak oluşabilecek olan tüm hasarı karşılamak konusunda size garanti veriyoruz. Bu teminatı verirken herhangi bi sigorta şirketinin etkisinde kalarak değil direk öncesinde güvenle taşıdığımız müşteri tablosundan güç alarak firmamız teminatını veriyoruz, çünkü biz yıllarca çalışılıp öyle alınmış emeğin hakkını biliyoruz.

81 ile Evden Eve Taşımacılık

Doğu’dan Batıya Evden eve Nakliye Kurumsal Taşımacılık işlerinizde Hizmetinizdeyiz.
Bünyesinde Uzmanlaşan Ekibimizle Asansörlü Taşımacılık Ve Ucuz Nakliyenin Adresi olmaya Devam etmekteyiz.
Nakliyat firmamız, Karayolu Taşıma Yönetmeliği uyarınca alınması gereken zorunlu belgeler olan, yurtiçi taşımacılığı K-1 belgesi ve yurtiçi ev ve ofis taşımacılığı belgesi olan K-3 belgelerine sahiptir.
Taşıma için gerekli teknik donanımlara ve taşımaya uygun düzenli olarak kontrollerden geçirilen araç filosuna sahip olan firmamız, araç bakımına büyük bir önem vermektedir.
Firmamızın üstün kalite de Van evden eve nakliyat hizmetleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıtmak istiyorsanız hemen firmamızın iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Van nakliyat sektörünün en profesyonel nakliyat firması Eren nakliyat hizmetinizdedir.

1 Adet Yorum Var, Van Eren Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Van Eren Nakliyat   22-10-2019

Eren nakliyat firması tercih edilen Van nakliyat firmalarından. Bu firmanın ön plana çıktığı hizmeti ise eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri ile eşyalarınızı taşıması. Güvenliğin çok önemli olduğunu ve bu yüzden müşteri memnuniyetinin yüksek bir firma olduklarını söylüyorlar. Gayet güven verici bir hizmet ile sonuçlandırıyorlar. Teşekkür ederiz.