NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Vip Trakya Evden Eve Nakliyat Kırklareli Merkez
Şehir Kırklareli
Yetkili Vip Trakya Nakliyat
Telefon

0543 546 17 36

0543 546 17 36

Adres Cumhuriyet Caddesi Fevzi Çakmak Bulvari, Aral Pasajı Kat:1 No:10 39000 Kırklareli
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

25 yıllık deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük değer olan insan kaynağımıza ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğimizi ve ağımızı sürekli genişletiyoruz. VIP TRAKYA NAKLİYAT olarak gücümüzü müşterilerimizin hizmet anlayışımıza duydukları güvenden aldığımızı biliyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de standart taşımacılık anlayışının ötesinde daha zor ve karmaşık operasyonlar için lojistik çözüm arayışında iş ve çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz. Bugün, ulaşmış olduğumuz, müşterilerine kendi pazarlarında rekabet olanağı veren, katma değer yaratan entegre çözümlerle gerçek anlamda çağdaş nakliyat hizmet üreten bir kurum olma konumumuzdan dolayı gururluyuz. Ancak geldiğimiz noktayı, mükemmeli yakalamak hedefimizin bir gereği olarak benimsiyor, çalışmalarımızı her gün yeni bir gündür felsefesinin inancıyla dur-durak vermeden sürdürüyoruz. Ancak son yıllarda ülkemizde moda haline gelen taklitçilik furyasından biz de nasibimizi almış bulunuyoruz. Ailemizle uzaktan yakından hiçbir ilgisi olmayan birtakım insanlar, firmamızın ismini kullanarak siz değerli müşterilerimize ve eşyalarınıza zarar vermektedirler. Bu kişilere dikkat edilmesi hususunu hatırlatmayı bir görev olarak kabul edip imajımızın bütünlüğünü sağlayacak bir çalışma içerisinde sizlere hizmet verebilmemiz için firmamızla çalışmanız dileği ile sizleri bekliyoruz.

 

Profesyonel bir şekilde Kırklareli evden eve nakliyat hizmeti almak hepinizin isteğidir. Bu yüzden firmaların arasından ün salmayı başarmış ve üstün kalite hizmetleri ile ses getirmeye devam eden Vip Trakya nakliyat firması, sorunsuz bir şekilde hizmetlerine devam ediyor. Kırklareli nakliyat firmaları arasından soyutlanmayı başarmış olan kurumsal kimliği ile herkesin derdine derman olan firmamız ile hemen iletişime geçerek üstün kalite hizmetler alabilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Vip Trakya Evden Eve Nakliyat Kırklareli Merkez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Vip Trakya Evden Eve Nakliyat Kırklareli Merkez   22-10-2019

Vip Trakya nakliyat hem Kırklareli ilinde hem de çevre illerde vermiş olduğu hizmetler ile tanınan köklü bir firma. Ben de buna güvenerek eşyalarımı onlara emanet ettim. İyi ki etmişim. Gayet iyi bir hizmet ve sorunsuz bir ulaşım ile yeni adresime taşınmamı sağladılar. Onlara verdikleri bu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum.