NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Yakamoz Nakliyat
Şehir Giresun
Yetkili Yakamoz Nakliyat
Telefon

0542 253 05 17

0542 253 05 17

Adres Hacısiyam, Kuşkonmaz Sk. No:2 Daire:6, 28100 Merkez/Giresun
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

YAKAMOZ NAKLİYAT HAKKIMIZDA

Kuruluşumuz Giresun’da ve ülkemizin dört bir yanında geniş araç filosu ve tecrubeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev-İş yeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Firamamız başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni nakliye sistemlerini kendi bünyesine eklemiştir siz değerli müşterilerimizin tüm nakliyat ihtiyaçlarını karşılayacak durumdadır.

Taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz tüm eşya veya ürünleri sigorta altına alırız. Sabit ve gsm telefon numaralarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür. Firmamız Yakamoz Nakliyat evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. Aldığımız her taşımacılık işinde titizlikle hareket ederiz. Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, ekspertizler, taşıma araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Deneyimli ve çalışkan kadromuz ile Türkiye’nin hemen hemen her şehrin evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Yıllardır seri olarak faaliyette bulunan YAKAMOZ NAKLİYAT ofis,

evden eve taşıma, büro, ev taşımacılığı için kurulmuş ve bu alan da en iyi hizmeti vermek için çalışmalar sürdüren bir firmadır. Müşterilerimizin hakkımızda pozitif düşünmesi en önemli ilkemizdir. Günümüze kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmetten ötürü bir çok insan tarafından saygı ile anılırız. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel özelliklerimizden biridir.

1 Adet Yorum Var, Yakamoz Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Yakamoz Nakliyat   05-02-2020

Yakamoz Nakliyata ve bizimle ilgilenen ekibe çok teşekkür ediyorum. Ailem firma ile çalışılmaz eşyalara zarar verir demesine rağmen Yakamoz Nakliyat ile anlaştım ve yüzümü kara çıkarmadıkları için tekrar teşekkür ediyorum. Ailem de ben de aldığımız hizmetlerden gayet memnun kaldık. Taşınırsak aklımızda bulunacak bir firma oldu.