NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Yalova Metropol Evden Eve
Şehir Yalova
Yetkili Yalova Metropol Nakliyat
Telefon

0533 031 05 66

0533 031 05 66

Adres Bahçelievler Mh. Stadyum Cd. 27 / C 77100 Merkez / YALOVA
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yalova evden eve firmalarında uzun yıllar hizmet verdikten sonra 2018 Kasım ayında kendi firmamızı kurmaya karar verdik. Ticari nedenlerle yapılan yanlış uygulamaları, müşteri ilişkilerindeki etik olmayan yaklaşımları ve personel hakları konusunda yapılan haksızlıkları fark ettikten sonra böyle bir karar aldık.

Firmamız müşterinin isteklerini anlayarak, müşteriyi memnun edecek çözümler ve sorunsuz nakil hizmetleri verecek şekilde yapılandırıldı. Ekspres hizmet, güvenilir ve hızlı çözüm felsefesi ile yola çıkan firmamız sadece Yalova’da değil, tüm Türkiye’de aynı düsturla hareket etmektedir.

Hızlı ve güvenilir taşımacılık için bize ulaşınız.

Şehir içi ve şehirler arası ev taşımacılığı hizmetimiz müşterilerin istekleri çerçevesinde şekillenmektedir. Ekspres hizmet sağlayan ekibimiz, adreslere belirlenen tarih ve saatte intikal etmekte, asansör kullanarak ya da ellde taşıma yapabilmektedir.

Eşyaların tümü sarılmakta, mobilya montajı yapılmakta, istenildiği durumlarda ise evin küçük eşyaları dahil bütün eşyalar özel olarak toplanarak ambalajlama yapılmaktadır.

Özellikle şehirler arası taşımacılıkta; kendisini kanıtlamış olan büyük sigorta firmaları ile çalışılarak Eşya Nakil Sigortası müşteri adına hazırlanmaktadır.

Depolama hizmetinin yanı sıra sadece araç, sadece işçi ya da sadece asansör temini de firmamız tarafından verilebilmektedir.

Sizlerin de memnuniyet duyacağı Yalova evden eve nakliyat hizmetlerimizden hızlıca yararlanmak isterseniz iletişim bilgilerimiz her zaman sizlere açıktır. Uzman personellerimiz ile uzmanlıkla atlatmayı başardığımız Yalova nakliyat hizmetlerimiz kalitesini arttırarak devam ediyor. Firmaların arasından kendini soyutlamayı başarmış olan firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Yalova Metropol Evden Eve

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Yalova Metropol Evden Eve   17-10-2019

Binlerce nakliyat gerçekleştiren bu firma güler yüzle ilgilenmeyi de unutmuyorlar. Sizlerde bir adres arayarak güvenli firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan bir firma olduğu gerçeğini saklamayayım sizlerden. Sizlerde bu sektör üzerinden mutlu ayrılabileceğiniz önerebilirim.