NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Yasinoğlu Nakliyat
Şehir Erzincan
Yetkili Yasinoğlu Nakliyat
Telefon

0850 302 40 44

0850 302 40 44

Adres Erzincan
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Erzincan evden eve nakliyat ile Erzincan bölgesinin taşınma derdi kalmıyor; güvenilir hizmetimizle sizin için bu sıkıcı konuyu rahatlıkla hallediyoruz. Sizin taşınma süresi boyunca eşyalarınızı ayırmakla, paketlemekle uğraşmanıza hiç gerek yok! Tecrübeli ve bilgili ekibimiz büyük bir özenle eşyalarınızı ayırıyor ve gerektiği biçimde ambalaj işlemlerini gerçekleştiriyor. Eşyalarınızın kırılmamasına, hasar görmemesine büyük önem veriyoruz. Herhangi bir riske karşı da eşyalarınız sigortalanıyor. Büyük bir derdi mümkün olduğunca az bir riskle atlatma fırsatını, müşteri olarak sizin memnuniyetinizi her zaman ön planda tutan ve bunun değerini farkında olan firmamızı tercih ederek yakalayabiliyorsunuz.

Erzincan evden eve nakliyat şubesi olarak tüm Türkiye için aynı kalite ve özenle hizmet veren firmamızın ilkeleri doğrultusunda Erzincan ili sakinleri için işlerimizi severek yürütüyoruz.  Eşyalarınızın taşınmasını, montaj ve söküm işlemlerini ve ayrıca ambalajlama dair birçok ayrıntıyı size uygun biçimde düzenliyoruz. Nakliyat organizasyonumuzda seçtiğimiz araç, taşınmasını yapacağımız evin durumundan gideceğiniz evin durumuna, eşyalarınızın miktarına ve araçta kaplayacakları yere göre ayarlanıyor. Gereken durumlarda asansörlü nakliyat araçlarımız da oldukça iyi hizmet sunuyorlar. Tüm araçlar tam donanımlı olup, sizinle anlaşma yaptığımız saat ve yerde evden eve nakliyat yapmak üzere hazır bulunuyorlar.  Tüm işlemler başlamadan önce ise ücretsiz ekspertiz hizmetimiz aracılığıyla nakliyat işleminiz her yönüyle netlik kazanıyor ve hizmet bedeliniz çıkartılıyor. Taşıma raporunuz da hazırlandıktan sonra sözleşmemizi imzalıyoruz.

2 Adet Yorum Var, Yasinoğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Yasinoğlu Nakliyat   05-02-2020

Yasinoğlu Nakliyat firmasıyla uygun fiyatla anlaşarak yeni evime sorun yaşamadan taşındım. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabileceğiniz bu firmadan sizlerde gönül rahatlı ile hizmet alabilirsiniz. Taşıma işlemlerini kolaylaştırarak kısa süre içinde yeni evinizle buluşacaksınız. Ben bu firmayı tercih ettim sizlerde tercih edebilirsiniz.


Yasinoğlu Nakliyat   05-02-2020

Yasinoğlu Nakliyat ile şehirler arası nakliyat üzerine anlaştık. Belirlenen gün ve saatte kapımda dinamik ruhlu insanlar görmek beni mutlu etti. Eşyalarımı dikkatli ve özenle paketlediklerini gözlemledim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Eşyalarımda da bir hasar meydana gelmedi. Taşınacak olan herkese tavsiye ederim.