NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Yaylıoğlu Evden Eve Nakliyat
Şehir Trabzon
Yetkili Yaylıoğlu Evden Eve Nakliyat
Telefon

05324259987

05324259987

Adres İSKENDER PAŞA MAHALLESİ DENİZ SOKAK NO:3/C OTEL HORON ARKASI TRABZON/TÜRKİYE
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

1997 yılında Trabzon’da ihtiyaç duyulan bir sektör olarak gördüğümüz evden eve nakliyat sektörüne küçük ama özverili bir işletme olarak  başladık. Gelişen teknoloji ve çağa ayak uydurarak aradan geçen 21 yılda kendimizi geliştirerek ülkemizin önemli bölgemizin  yetkili evden eve nakliyat firması olarak Trabzon’un ve Ülkemizin hizmetindeyiz.

11 Metreküpten 90 metreküpe kadar geniş araç filomuz mevcuttur. Şehir içinde eşyalarınızın taşınmasında ister oda oda ister komple tek bir araçla taşınmanıza olanak sağlayacak büyüklükte araçlarımızla hizmete devam etmekteyiz.
1+ 1 daireden 6+2 lik Villayı taşıyabilecek kapasitede araç filosuna ve ekip ekipmanına sahip bölgemizin tek firmasıyız.

2004 yılında Ulaştırma Bakanlığı’nın Karayolları Taşıma kanununun 4925. maddesine iştirak edip K-1 ve K-3  yetki belgelerine sahip olan ilk firmalar arasındadır. Ayrıca Karadeniz bölgesinde evden eve nakliyat sektöründe ÜDY (Üst Düzey Yetki ) belgesi alan Tek firmayız.

FAALİYETLERİMİZ
Trabzon merkezli olan firmamız ülke sınırları içindeki  tüm illere evden eve nakliyat yapmaktadır.işsizliğin büyük sorun olduğu bölgemizde   20 S.G.K lı kadroyla hizmet sunmaktayız.  Ayrıca bankalar, resmi kurumlar, ilaç firmaları, iş adamları, bürokratlar vb kesimlerin çalışanlarının atamalarında ev eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Evden eve nakliyatın yanı sıra büro taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, ev temizliği gibi hizmetler vermekteyiz.

Gerek uluslararası taşımacılık alanında gerekse evden eve nakliyat alanında profesyonel bir şekilde 20 yılı devirmiş bir nakliyat firması olan Yaylıoğlu nakliyat firması, her geçen gün ekibini ve kalite anlayışını geliştiriyor, sizlere daha kaliteli hizmetler sunmaya çalışıyor. Sizlerin tüm Trabzon nakliyat ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde çözümleyebilen firma olmaktan dolayı her geçen gün büyüyor ve bu alanda diğer nakliyat firmalarına şans vermiyor. Hemen ulaşarak sizler de üstün kalite Trabzon evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları