NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Yıldız Nakliyat
Şehir Gaziantep
Yetkili Yıldız Nakliyat
Telefon

0545 607 08 73

0545 607 08 73

Adres Şahinbey Mahallesi 385 Sokak No:2/E Özteriş Sitesi Altı Şahinbey/GAZİANTEP
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yıldız evden eve taşımacılık profesyonel ekibi ve çelik kasalı kapalı araçlarımız ile hizmet etmekteyiz.Evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini vermekteyiz.Yüksek kalitede hizmet ile siz müşterilerimize evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.Firmamız, Türkiye’nin dört bir yanına şehirler arası evden eve taşımacılık yapmaktadır. Gaziantep evden eve taşımacılık yanında, mağaza taşımacılığı, fuar stand taşımacılığı, depo taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, kurumsal ofis taşımacılığı, paketleme ve ambalajlama hizmetlerini de vermekteyiz.Amacımız, eşyalarınızı güvenli bir şeklide yeni yerinize ulaştırarak memnuniyetinizi en üst seviyede tutmaktır.

3 Adet Yorum Var, Yıldız Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Yıldız Nakliyat   21-10-2019

Gaziantep'in sorunsuz bir şekilde hizmet verebilen ve alanında uzman personeller ile birlikte çalışan bu firması ile ben de hizmet alarak eşyalarımı taşıdım. Paketleme işleminden sonra asansörlü nakliyat aracına yerleştirilip sonrasında araca yerleştirerek süreci hızlandırdılar. Teşekkür ederim.


Yıldız Nakliyat   05-02-2020

Buradan Yıldız Nakliyat ekibine çok teşekkür ediyorum. Onlar sayesinde eşyalarım sorunsuz bir şekilde yeni adresime ulaştı. Gaziantep'de başarılı bir firma bulmak zordur ama bu firma sayesinde bu zorluk ortadan kalktı. Zaten arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Yıldız Nakliyat ile anlaşmıştım. Aldığım hizmetlerden de gayet memnun kaldım. Taşınacak olan herkese bende tavsiye ederim.


Yıldız Nakliyat   05-02-2020

Yıldız Nakliyat ile eşyalarım kusursuz bir şekilde yeni adresine kavuştu. İşini en iyi şekilde sonlandıran bu firma her zaman tercihim olacaktır. Yerleştirme aşamasındayken asansörlü araçları devreye girerek eşyalarım merdiven katlarından zarar görmesinin önüne geçtiler. Bir sonraki taşınma işlemlerinde sizleri tekrar tercih edeceğim.