NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Yıldız Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili Yıldız Nakliyat
Telefon

05323239590

05323239590

Adres Kızılcık Sokak No: 8
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız üstün kalite hizmetler ile sizlerin İzmir evden eve nakliyat süreçlerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için elinden geleni yapan ve verdiği hizmetler sayesinde de her geçen gün ün salmaya devam eden köklü bir İzmir nakliyat firmasıdır. Eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını istiyorsanız firmamız tam da sizin isteklerinize en iyi şekilde çözümler üretebilecek seviye de bir firmadır. Profesyonelliğimizin yansıması olarak gördüğümüz İzmir evden eve nakliyat alanında sizler de üstün kalite hizmetler almak isterseniz firmamızın iletişim numaraları her zaman aktiftir. Firmamız her geçen gün nakliyat sektöründe ün salmaya ve sadece İzmir ilinde değil, Türkiye çapında profesyonel bir şekilde hizmetler vermektedir.

 

Hemen firmamıza ulaşarak sizler de İzmir evden eve asansörlü nakliyat hizmetleri alabilir ve eşyalarınızın hızlı bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Sektörün yeniliklerini yakından takip eden Yıldız Nakliyat Çeyrek Asıra yaklaşan taşımacılık geçmişine sahip profesyonel hizmet veren bir firmadır.

Ücretsiz fiyatlandırma , keşif ve tüm sorularınız için bizlere hızlı bir şekilde iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Verdiğimiz bazı hizmetler;

  • Evden Eve Nakliyat
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Asansörlü Nakliyat
  • Parça Eşya Taşıma

1 Adet Yorum Var, Yıldız Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Yıldız Nakliyat   21-10-2019

İzmir'den İstanbul'a yapmış olduğumuz nakliyat hizmetinde uzman personelleri ile eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Firma yetkilisi oldukça ilgili, personelleri ise saygıda kusur etmiyorlar. Profesyonel bir şekilde de hareket ederek memnuniyetimi sağlamayı başardılar. Teşekkür ederiz.