Zirve Evden Eve Nakliyat
Şehir Sakarya
Yetkili Sakarya Zirve Evden Eve Nakliyat
Telefon

0534 699 52 41

0534 699 52 41

Adres İstiklal Mah. Ersen Sk. No: 20 (Adliye Sarayı Karşısı - Gümrükönü Karşısı) Serdivan / Sakarya
Email bilgi@zirveevdenevenakliyat.net
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir ise bünyemiz dahilindeki eksperlerimiz tarafından evinizdeki eşya yoğunluğu incelenmektedir. Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçla taşınacağı, ne kadar elemanın gerekli olduğu, ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır.

Ekspertiz işlemleri firmamız tarafından karşılanacak olup ücretsiz olarak size sunulacaktır. Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır ve taşınacak eşya sigortalanarak risklere karşı emniyetli hale getirilir.

Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden , değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

 

Profesyonel bir şekilde ilerletmeyi başardığımız ve verdiğimiz hizmetler ile ün salmaya devam ettiğimiz Sakarya evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında birçok bilgiyi sitemizde bulabileceğiniz gibi, bizlere ulaşarakta detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Her geçen gün daha çok vatandaşa hizmet veriyor, daha çok evi sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Bu durum firmamızın büyümesine, büyüdükçe de sizlere daha kaliteli hizmet vermemize sebep olmaktadır. Firmamızın profesyonelliği ile sizler de tanışmak ve evinizi taşımak isterseniz hemen ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları